ELLA umyvadlová skříňka 46,5x65x38,5cm, 2x zásuvka, bílá EL052-3030
ELLA umyvadlová skříňka 46,5x65x38,5cm, 2x zásuvka, bílá EL052-3030
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ELLA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 46,5x65x38,5 cm |
| Šířka | 465 mm |
| Výška | 650 mm |
| Hloubka | 385 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 12.0600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913828409 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | 301 - 400 mm |
Příslušenství
2 279 Kč
Při platbě předem pouze 2 120 Kč
expedice do 7 dnů
634 Kč
Při platbě předem pouze 598 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Nábytková nožička, výška 200mm, černá mat 30389
expedice do 7 dnů114 Kč
Při platbě předem pouze 106 Kč
URBINO umyvadlový sifon šetřící místo s Click Clack, zátka chrom, 5/4", bílá 151.133.0
expedice do 7 dnů634 Kč
Při platbě předem pouze 598 Kč
CITY keramické umyvadlo hranaté 50x40cm, bílá KE050
expedice do 7 dnů2 279 Kč
Při platbě předem pouze 2 120 Kč
Nábytková nožička, výška 200mm, černá mat 30387
expedice do 7 dnů331 Kč
Při platbě předem pouze 308 Kč
Podobné zboží
THEIA umyvadlová skříňka 46,4x70x44,2cm, 2xzásuvka, bílá TH050-3030
expedice do 7 dnů8 591 Kč
Při platbě předem pouze 7 992 Kč


