CHANEL dekorační lišta "U" 962x70x25mm, černá mat CD101 60234
CHANEL dekorační lišta "U" 962x70x25mm, černá mat CD101 60234
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CD101 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 96,2x7x2,5 cm |
| Šířka | 962 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnost / ks | 0.8500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114366 |
| Taric | 76042100 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by Vás zajímat
74 390 Kč
Při platbě předem pouze 71 795 Kč
50 284 Kč
Při platbě předem pouze 48 530 Kč
75 895 Kč
Při platbě předem pouze 73 247 Kč
37 092 Kč
Při platbě předem pouze 35 798 Kč

