CHANEL dekorační lišta "U" 1364x70x25mm, bílá mat CD143 60239
CHANEL dekorační lišta "U" 1364x70x25mm, bílá mat CD143 60239
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CD143 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 136,4x7x2,5 cm |
| Šířka | 1364 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnost / ks | 1.0800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114410 |
| Taric | 76042100 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by Vás zajímat
593 Kč
Při platbě předem pouze 552 Kč
593 Kč
Při platbě předem pouze 552 Kč
439 Kč
Při platbě předem pouze 408 Kč
593 Kč
Při platbě předem pouze 552 Kč

