CHANEL dekorační lišta "U" 544x70x25mm, černá mat CD051 60596
CHANEL dekorační lišta "U" 544x70x25mm, černá mat CD051 60596
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CD051 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 54,4x7x2,5 cm |
| Šířka | 544 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnost / ks | 0.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913116278 |
| Taric | 76042100 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by Vás zajímat
512 Kč
Při platbě předem pouze 476 Kč
593 Kč
Při platbě předem pouze 552 Kč
512 Kč
Při platbě předem pouze 476 Kč
439 Kč
Při platbě předem pouze 408 Kč

