CHANEL dekorační lišta "J" 1364x70x25mm, bílá mat CH143 60313
CHANEL dekorační lišta "J" 1364x70x25mm, bílá mat CH143 60313
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CH143 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 136,4x7x2,5 cm |
| Šířka | 1364 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnost / ks | 0.9800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114533 |
| Taric | 76042100 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství
1 453 Kč
Při platbě předem pouze 1 352 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
P.M.H. Topná tyč NEX1 300W s přímým napojením Bílá PMH-NEX1-W-300W
expedice do 7 dnů7 302 Kč
Při platbě předem pouze 6 615 Kč
KTX topná tyč s termostatem, 300 W, stříbrná KTX-S-300
expedice do 7 dnů2 743 Kč
Při platbě předem pouze 2 552 Kč
4 176 Kč
Při platbě předem pouze 3 783 Kč

