CHANEL dekorační lišta "J" 962x70x25mm, bílá mat CH103 60310
CHANEL dekorační lišta "J" 962x70x25mm, bílá mat CH103 60310
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CH103 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 96,2x7x2,5 cm |
| Šířka | 962 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnost / ks | 0.7900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114502 |
| Taric | 76042100 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by Vás zajímat
886 Kč
Při platbě předem pouze 824 Kč
353 Kč
Při platbě předem pouze 328 Kč
886 Kč
Při platbě předem pouze 824 Kč
593 Kč
Při platbě předem pouze 552 Kč

