CARLON keramické umývátko, 45x23cm, otvor pro baterii vpravo, bílá
CARLON keramické umývátko, 45x23cm, otvor pro baterii vpravo, bílá
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 46x12x22 cm |
| Šířka | 460 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 8.9700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114748 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
MARGITHA keramické umývátko 38x22cm, otvor pro baterii vpravo, šedá
expedice do 7 dnů3 173 Kč
Při platbě předem pouze 2 952 Kč
MARGITHA keramické umývátko 38x22cm, otvor pro baterii vpravo, pistáciová MGT38223
expedice do 7 dnů3 173 Kč
Při platbě předem pouze 2 952 Kč
LITOS keramické umývátko rohové, 45x32cm, baterie vlevo, bílá 4779
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
MINOS keramické umývátko 40x22cm, baterie vpravo, bílá 4059
expedice do 7 dnů1 565 Kč
Při platbě předem pouze 1 456 Kč

