GERDA keramické umývátko, 36x25 cm, bílá AR362
GERDA keramické umývátko, 36x25 cm, bílá AR362
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SMALL |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 36x10x25 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hloubka | 250 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 6.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913920561 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
654 Kč
Při platbě předem pouze 608 Kč
417 Kč
Při platbě předem pouze 388 Kč
Podobné zboží
NORM keramické umývátko s otvorem, 35x26cm, bílá ExtraGlaze 8650111
expedice do 7 dnů2 915 Kč
Při platbě předem pouze 2 712 Kč
CITY keramické umyvadlo hranaté 40x35cm, bílá KE040
expedice do 7 dnů2 047 Kč
Při platbě předem pouze 1 904 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Závěsný wc set do lehkých stěn / předstěnová montáž Swiss Aqua Technologies Infinitio SIKOGRSIN12BE
expedice do 4 dnů13 724 Kč


