BRAHEA umyvadlo 101x51,5cm (30+70cm), pravé, bílá mat BL101-70R
BRAHEA umyvadlo 101x51,5cm (30+70cm), pravé, bílá mat BL101-70R
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BL101-70R |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 101x12,7x51,5 cm |
| Šířka | 1010 mm |
| Výška | 127 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Zápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 15.6000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913994579 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 792 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
LOREA LED pásek 101cm, 1W, studená bílá LED105 58615
expedice do 7 dnů1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 032 Kč
LOREA skříňka spodní dvířková 30x44x51,2, pravá/levá, dub /černá mat LE030-1935 53716
expedice do 7 dnů5 065 Kč
Při platbě předem pouze 4 712 Kč
10 741 Kč
Při platbě předem pouze 9 992 Kč
5 065 Kč
Při platbě předem pouze 4 712 Kč
Mohlo by Vás zajímat
BESCO vana AVITA SLIM PLUS 170 1700x750 mm, levé provedení, bez nožiček VANAVIT17SLIMLP
na objednávku9 778 Kč
MAMBA R asymetrická vana 170x100x44cm, bílá 77111
expedice do 7 dnů11 945 Kč
Při platbě předem pouze 11 251 Kč
Ravak Vana ASYMMETRIC 170x110 L snowwhite C481000000
na objednávku10 023 Kč
Při platbě předem pouze 9 432 Kč

