TREOS umyvadlo 146,6x51,3 cm, rockstone, levé, bílá mat TS147-0101-L
TREOS umyvadlo 146,6x51,3 cm, rockstone, levé, bílá mat TS147-0101-L
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TS147-0101-L |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TREOS |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 146,6x51,3 cm |
| Šířka | 1466 mm |
| Hloubka | 513 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Barevná deska |
| Hmotnost / ks | 23.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913896200 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
5 925 Kč
Při platbě předem pouze 5 512 Kč
16 331 Kč
Při platbě předem pouze 15 192 Kč
16 331 Kč
Při platbě předem pouze 15 192 Kč
16 331 Kč
Při platbě předem pouze 15 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
LIMA keramické umyvadlo, zápustné 59,5x39,5 cm, bílá BH7022
expedice do 7 dnů2 743 Kč
Při platbě předem pouze 2 552 Kč
BRAHEA umyvadlo zápustné, Rockstone, 55x39 cm, bílá mat BE755
expedice do 7 dnů5 065 Kč
Při platbě předem pouze 4 712 Kč
JAPURA umyvadlo zápustné, litý mramor, 55x36cm, bílá 50135
expedice do 7 dnů3 165 Kč
Při platbě předem pouze 2 944 Kč
JUNO umyvadlo, litý mramor, 100x47cm, levé, bílá JU101
expedice do 7 dnů6 183 Kč
Při platbě předem pouze 5 752 Kč

