ARYA keramický dřez 86x55,5 cm, bílá 50185
ARYA keramický dřez 86x55,5 cm, bílá 50185
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 86x23x55,5 cm |
| Šířka | 860 mm |
| Výška | 230 mm |
| Hloubka | 555 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Modulová montáž |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Odkládací plocha | Není |
| EAN | 8590913933752 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 25.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| Barva | bílá |
Příslušenství
219 Kč
Při platbě předem pouze 207 Kč
expedice do 7 dnů
316 Kč
Při platbě předem pouze 298 Kč
skladem
Doporučujeme přikoupit
316 Kč
Při platbě předem pouze 298 Kč
Dřezový drtič kuchyňského odpadu, 230V, 380W, pneu. spínač DW576
expedice do 7 dnů5 323 Kč
Při platbě předem pouze 4 952 Kč
Dřezová výpust 6/4", nerez/gun metal 155.121.6
expedice do 7 dnů638 Kč
Při platbě předem pouze 602 Kč
Mohlo by Vás zajímat
TEKA Multifunkční vestavná trouba HLB 8600 ST Stone Grey
expedice do 14 dnů17 990 Kč
Při platbě předem pouze 15 831 Kč
45 375 Kč


