ARUBA konzole s policí 128,4x40x49 cm, černá mat ARK130
ARUBA konzole s policí 128,4x40x49 cm, černá mat ARK130
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ARK130 |
Dostupnost:
na objednávku
- Police: MDF, bílá lesk
- Upevňovací šrouby jsou součástí balení.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 1284 mm |
| Výška | 400 mm |
| Hloubka | 490 mm |
| Barva | Bílá, Černá |
| Materiál | MDF, Ocel |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 23.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913892226 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | otevřené |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
19 420 Kč
Při platbě předem pouze 18 449 Kč
19 420 Kč
Při platbě předem pouze 18 449 Kč
19 420 Kč
Při platbě předem pouze 18 449 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Podlahový linear. žlab 650 mm,spodní D40,harmony mat,nerez rámeček CH 650/S40 HN 1
expedice do 7 dnů2 747 Kč
Podlahový linear. žlab ke stěně 450 mm,boční D40,square lesk s nerez. rámečkem CH 450 SN 2
expedice do 7 dnů2 716 Kč
Lineární plastový žlab 850 mm, square lesk s odtokem D 50 a otočným sifonem CH PA 850 S
expedice do 7 dnů2 235 Kč

