ARUBA umyvadlo, Rockstone, 130x51,5cm, pravé, bílá mat AR130-B1R
ARUBA umyvadlo, Rockstone, 130x51,5cm, pravé, bílá mat AR130-B1R
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR130-B1R |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ARUBA |
| Rozměr | 130x51,5 cm |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 178 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Barevná deska |
| Hmotnost / ks | 29.8300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913886829 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
11 085 Kč
Při platbě předem pouze 10 312 Kč
na objednávku
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
ARUBA konzole s policí 128,4x40x49 cm, černá mat ARK130
na objednávku11 085 Kč
Při platbě předem pouze 10 312 Kč
Mohlo by Vás zajímat
22 860 Kč
Při platbě předem pouze 21 717 Kč
24 540 Kč
Při platbě předem pouze 23 313 Kč
22 860 Kč
Při platbě předem pouze 21 717 Kč
19 420 Kč
Při platbě předem pouze 18 449 Kč


