EMICO dvojumyvadlo, Rockstone, 250x50cm, límec L, pravé, bílá mat EM250-B2R-L
EMICO dvojumyvadlo, Rockstone, 250x50cm, límec L, pravé, bílá mat EM250-B2R-L
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EM250-B2R-L |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EMICO |
| Rozměr | 250x50 cm |
| Šířka | 2500 mm |
| Výška | 178 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Nástěnná-konzole |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Barevná deska |
| Hmotnost / ks | 63.5100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913886805 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Podpěrná konzole 305x160x32mm, pozinkovaná ocel, 1 ks 30386
expedice do 7 dnů185 Kč
Při platbě předem pouze 172 Kč
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
Mohlo by Vás zajímat
38 890 Kč
Při platbě předem pouze 36 946 Kč
34 890 Kč
Při platbě předem pouze 33 145 Kč
39 560 Kč
Při platbě předem pouze 37 582 Kč
38 040 Kč
Při platbě předem pouze 36 138 Kč


