ZOOM obdélníkový sprchový kout 1400x1000mm L/P varianta ZL1314ZL3210
ZOOM obdélníkový sprchový kout 1400x1000mm L/P varianta ZL1314ZL3210
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ZOOM |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 140x100 cm |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 620 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 73.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913901737 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Křídlové |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
SOUND sklopné sedátko do sprchového koutu, 38x35,5cm, bílá 2282
expedice do 7 dnů3 345 Kč
Při platbě předem pouze 3 112 Kč
SMART police do sprchy závěsná, chrom XJ602
expedice do 7 dnů2 485 Kč
Při platbě předem pouze 2 312 Kč
14 000 Kč
Při platbě předem pouze 13 125 Kč
Mohlo by Vás zajímat
EASY třístěnný sprchový kout 900-1000x1000mm, dveře, L/p sklo Brick EL1738EL3438EL3438
expedice do 7 dnů17 671 Kč
Při platbě předem pouze 16 594 Kč
16 867 Kč
Při platbě předem pouze 15 839 Kč
19 500 Kč
Při platbě předem pouze 18 311 Kč
17 687 Kč
Při platbě předem pouze 16 609 Kč


