ZOOM BLACK čtvercový sprchový kout 900x900mm L/P varianta ZL1290BZL3290B
ZOOM BLACK čtvercový sprchový kout 900x900mm L/P varianta ZL1290BZL3290B
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ZOOM BLACK |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 90x90 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Čtvercové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 815 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 58.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913902949 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Křídlové |
Doporučujeme přikoupit
3 480 Kč
Při platbě předem pouze 3 262 Kč
FLEXIA vanička z litého mramoru s možností úpravy rozměru, 90x90cm 71546
expedice do 7 dnů6 785 Kč
Při platbě předem pouze 6 391 Kč
MIRAI sprchová vanička z litého mramoru, čtverec 90x90x1,8cm, bílá 73165
expedice do 7 dnů8 127 Kč
Při platbě předem pouze 7 655 Kč
GELCO sklopné sedátko do sprchového koutu 32,5x32,5 cm, bílá GS120W
expedice do 7 dnů4 350 Kč
Při platbě předem pouze 4 219 Kč
Mohlo by Vás zajímat
EASY třístěnný sprchový kout 1200x800mm, L/P varianta, čiré sklo EL1215EL3215EL3215
expedice do 7 dnů17 097 Kč
Při platbě předem pouze 16 054 Kč
ZOOM obdélníkový sprchový kout 900x700mm, L/P varianta ZL1390ZL3270
expedice do 7 dnů13 842 Kč
Při platbě předem pouze 12 998 Kč
ZOOM obdélníkový sprchový kout 1000x800mm, L/P varianta ZL1210ZL3280
expedice do 7 dnů14 252 Kč
Při platbě předem pouze 13 383 Kč
10 972 Kč
Při platbě předem pouze 10 303 Kč


