ZOOM BLACK obdélníkový sprchový kout 900x800mm L/P varianta ZL1290BZL3280B
ZOOM BLACK obdélníkový sprchový kout 900x800mm L/P varianta ZL1290BZL3280B
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ZOOM BLACK |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 90x80 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 815 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 55.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913902932 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Křídlové |
Doporučujeme přikoupit
3 480 Kč
Při platbě předem pouze 3 262 Kč
FLEXIA vanička z litého mramoru s možností úpravy rozměru, 90x80cm 72927
expedice do 7 dnů6 613 Kč
Při platbě předem pouze 6 229 Kč
6 571 Kč
GELCO sklopné sedátko do sprchového koutu 32,5x32,5 cm, bílá GS120W
expedice do 7 dnů4 350 Kč
Při platbě předem pouze 4 219 Kč
Mohlo by Vás zajímat
10 644 Kč
Při platbě předem pouze 9 995 Kč
EASY obdélníkový sprchový kout 800x900mm, skládací dveře, L/P, čiré sklo EL1980EL3315
expedice do 7 dnů11 382 Kč
Při platbě předem pouze 10 688 Kč
EASY obdélníkový sprchový kout 900x1000mm, skládací dveře, L/P, čiré sklo EL1990EL3415
expedice do 7 dnů11 874 Kč
Při platbě předem pouze 11 150 Kč
20 402 Kč
Při platbě předem pouze 19 158 Kč


