ZOOM obdélníkový sprchový kout 800x900mm L/P varianta ZL1280ZL3290
ZOOM obdélníkový sprchový kout 800x900mm L/P varianta ZL1280ZL3290
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ZOOM |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x90 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 715 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 53.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913901492 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Křídlové |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
SMART police do sprchy závěsná, chrom XJ602
expedice do 7 dnů2 485 Kč
Při platbě předem pouze 2 312 Kč
SARA sprchová vanička z litého mramoru, obdélník 90x80cm, bílá HS8090
expedice do 7 dnů6 560 Kč
Při platbě předem pouze 6 150 Kč
VARESA sprchová vanička z litého mramoru se záklopem, obdélník 90x80cm, bílá 71606
expedice do 7 dnů8 127 Kč
Při platbě předem pouze 7 655 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm mrazivá, černá - 894-080-101-70-30
expedice do 10 dnů3 607 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm, černý vzor, černá - 894-080-101-70-77
expedice do 10 dnů3 607 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm, mráz, zlatá - 894-080-101-50-30
expedice do 10 dnů3 867 Kč


