ALTIS obdélníkový sprchový kout 1400x800 mm, L/P varianta AL4115CAL5915C
ALTIS obdélníkový sprchový kout 1400x800 mm, L/P varianta AL4115CAL5915C
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ALTIS |
| Rozměr | 140x80 cm |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 575 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 99.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913906022 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
16 867 Kč
Při platbě předem pouze 15 839 Kč
16 867 Kč
Při platbě předem pouze 15 839 Kč
21 304 Kč
Při platbě předem pouze 20 005 Kč
19 664 Kč
Při platbě předem pouze 18 465 Kč


