Závěsné WC AVVA CLEANWASH baterie a bidet. sprška s nádržkou a tlačítkem, bílá 100315-SET5
Závěsné WC AVVA CLEANWASH baterie a bidet. sprška s nádržkou a tlačítkem, bílá 100315-SET5
| Kód: | Kód: UBC-100315-SET5 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| 3D model | ANO |
|---|---|
| Rozměr | 35,5x53 cm |
| Šířka | 355 mm |
| Hloubka | 530 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Rimless |
| Objem splachovací vody | 3,5 l / 5 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | Skryté uchycení, CleanWash bidetová sprška, WC set |
| Hmotnost / ks | 43.5000 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913927430 |
Příslušenství
3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8", anticalc, chrom, pár NOV76MAC
expedice do 7 dnů421 Kč
Při platbě předem pouze 392 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Deante PEONIA ZERO CBP_6WPW Závěsné WC včetně sedátka s funkcí bidetu 2v2
expedice do 12 dnů7 989 Kč
SENTIMENTI CLEANWASH závěsná WC mísa, Rimless, bidet. sprška, 36x51cm, bílá 10ARS1010
expedice do 7 dnů6 837 Kč
Při platbě předem pouze 6 360 Kč
INFINITY CLEANWASH závěsná WC mísa Rimless,bidet. sprška, 36,5x53cm, bílá 10NFS1001I
expedice do 7 dnů7 585 Kč
Při platbě předem pouze 7 056 Kč


