AVVA WC sedátko, SLIM, Soft Close, bílá 100787
AVVA WC sedátko, SLIM, Soft Close, bílá 100787
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 35,5x44,7 cm |
| Šířka | 355 mm |
| Hloubka | 447 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Duroplast |
| Tvar | Pro konkrétní WC |
| Ostatní | Soft Close (pomalé sklápění), Easy Take (odnímatelné sedátko), SLIM (tenké) |
| Hmotnost / ks | 2.8500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913893070 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
Příslušenství
76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
AVVA závěsná WC mísa, Rimless, 35,5x53cm, bílá 100314
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
Mohlo by Vás zajímat
TRAVERTINO dlažba Antracita Pulido 60x120 (1,44m2) TRV004
expedice do 7 dnů1 311 Kč
Při platbě předem pouze 1 242 Kč


