AVVA CLEANWASH závěsná WC mísa, Rimless, baterie a bidet. sprška, 35,5x53cm, bílá 100315
AVVA CLEANWASH závěsná WC mísa, Rimless, baterie a bidet. sprška, 35,5x53cm, bílá 100315
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-100315 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 35,5x53 cm |
| Šířka | 355 mm |
| Hloubka | 530 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Rimless |
| Objem splachovací vody | 3,5 l / 5 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | Skryté uchycení, CleanWash bidetová sprška |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 23.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913913594 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství
1 367 Kč
Při platbě předem pouze 1 272 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
AVVA WC sedátko, SLIM, Soft Close, bílá 100787
expedice do 7 dnů1 367 Kč
Při platbě předem pouze 1 272 Kč
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8", anticalc, chrom, pár NOV76MAC
expedice do 7 dnů421 Kč
Při platbě předem pouze 392 Kč
Mohlo by Vás zajímat
AVVA CLEANWASH závěsná WC mísa, Rimless, a bidet. sprška, 35,5x53cm, černá mat 100315-110
na objednávku8 557 Kč
Při platbě předem pouze 7 960 Kč
PORTO CLEANWASH závěsná WC mísa Rimless, baterie a bidet. sprška, 36x5cm, bílá PZ102RX
expedice do 7 dnů7 413 Kč
Při platbě předem pouze 6 896 Kč
PACO CLEANWASH WC kombi,baterie a bidet. sprška, spodní/zadní odpad, bílá PC1012RX
expedice do 7 dnů8 462 Kč
Při platbě předem pouze 7 872 Kč


