X-ROUND GOLD držák toaletního papíru bez krytu, zlato mat XR704GB
X-ROUND GOLD držák toaletního papíru bez krytu, zlato mat XR704GB
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 140x95x90 mm |
| Šířka | 140 mm |
| Výška | 95 mm |
| Hloubka | 90 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 0.2800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913128271 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | zlatá |
Příslušenství
7 989 Kč
Při platbě předem pouze 7 525 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
1 582 Kč
Při platbě předem pouze 1 472 Kč
Držák toaletního papíru s poličkou 15x10x12cm, černá mat/ořech SKA417
expedice do 7 dnů543 Kč
Při platbě předem pouze 513 Kč
X-ROUND E držák toaletního papíru bez krytu, chrom XR704
expedice do 7 dnů550 Kč
Při platbě předem pouze 512 Kč
X-ROUND WHITE držák toaletního papíru bez krytu, bílá XR704W
expedice do 7 dnů576 Kč
Při platbě předem pouze 536 Kč

