REBECCA držák toaletního papíru bez krytu, černá CC017
REBECCA držák toaletního papíru bez krytu, černá CC017
Vlastnosti
| Značka | METAFORM |
|---|---|
| Série | REBECCA |
| Rozměr | 196x88x62 mm |
| Šířka | 196 mm |
| Výška | 88 mm |
| Hloubka | 62 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Retro |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Údržba | Dle doporučení |
| Hmotnost / ks | 0.3530 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003062101366 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | černá |
Příslušenství
76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
MAMUT lepidlo 25ml (High tack - tuba v blistru) 35003TU
expedice do 7 dnů76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
Mohlo by Vás zajímat
E-120 GT koupelnový ventilátor axiální s časovačem, 15W, potrubí 120mm, bílá 901100
expedice do 7 dnů2 115 Kč
1 213 Kč
X-MART 12H koupelnový ventilátor axiální s automatem, 20W, potrubí 120, nerez mat 1054000
na objednávku2 008 Kč

