X-ROUND držák toaletního papíru, bez krytu, chrom XR723
X-ROUND držák toaletního papíru, bez krytu, chrom XR723
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 160x45x80 mm |
| Šířka | 160 mm |
| Výška | 45 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.2850 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913883880 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | chrom |
Podobné zboží
FLORI držák toaletního papíru bez krytu, chrom RF017
expedice do 7 dnů937 Kč
Při platbě předem pouze 872 Kč
Mohlo by Vás zajímat
X-ROUND E držák toaletního papíru bez krytu, chrom XR704
expedice do 7 dnů550 Kč
Při platbě předem pouze 512 Kč
FLORI držák toaletního papíru bez krytu, chrom RF017
expedice do 7 dnů937 Kč
Při platbě předem pouze 872 Kč
X-ROUND GOLD držák toaletního papíru bez krytu, zlato mat XR704GB
expedice do 7 dnů1 170 Kč
Při platbě předem pouze 1 088 Kč

