X-STEEL držák toaletního papíru bez krytu, nerez mat XS700
X-STEEL držák toaletního papíru bez krytu, nerez mat XS700
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XS700 |
Dostupnost:
skladem
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-STEEL |
| Rozměr | 175x55x70 mm |
| Šířka | 175 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hloubka | 70 mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913128653 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | nerez |
Příslušenství
76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
MAMUT lepidlo 25ml (High tack - tuba v blistru) 35003TU
expedice do 7 dnů76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
Mohlo by Vás zajímat
LARISSA držák toaletního papíru bez krytu, chrom WS017 56795
expedice do 7 dnů998 Kč
Při platbě předem pouze 928 Kč
X-ROUND BLACK držák toaletního papíru bez krytu, černá XR704B
expedice do 7 dnů593 Kč
Při platbě předem pouze 552 Kč
Samolepící držák toaletního papíru, nerez mat 33207
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 279 Kč

