WAVE umyvadlová skříňka 89,7x45x47,8cm, levá, bílá/dub alabama WA092-3022
WAVE umyvadlová skříňka 89,7x45x47,8cm, levá, bílá/dub alabama WA092-3022
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WA092-3022 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | WAVE |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 90x45x48 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 450 mm |
| Hloubka | 480 mm |
| Barva | Bílá, Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| EAN | 8590913941078 |
| Taric | 94036090 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 16.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
5 323 Kč
Při platbě předem pouze 4 952 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
5 925 Kč
Při platbě předem pouze 5 512 Kč
WAVE skříňka spodní policová 20x45x47,8cm, dub alabama WA020-2222 59769
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
NIROX zrcadlo v rámu 600x800mm, dub alabama NX608-2222
expedice do 7 dnů3 027 Kč
Při platbě předem pouze 2 816 Kč
WAVE skříňka spodní dvířková 30x45x47,8cm, pravá/levá, bílá/dub alabama WA030-3022 59774
expedice do 7 dnů4 635 Kč
Při platbě předem pouze 4 312 Kč
Mohlo by Vás zajímat


