WAVE umyvadlová skříňka 89,7x45x47,8cm, pravá, bílá/dub cuneo WA093-3025
WAVE umyvadlová skříňka 89,7x45x47,8cm, pravá, bílá/dub cuneo WA093-3025
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WA093-3025 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | WAVE |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 90x45x48 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 450 mm |
| Hloubka | 480 mm |
| Barva | Bílá, Hnědá |
| Dekor | Dub cuneo |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 16.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913113031 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
5 323 Kč
Při platbě předem pouze 4 952 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
LUCIOLA umyvadlo, litý mramor, 90x48cm, pravé, bílá 50094
expedice do 7 dnů5 323 Kč
Při platbě předem pouze 4 952 Kč
WAVE skříňka spodní policová 20x45x47,8cm, dub cuneo WA020-2525 59770
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
6 441 Kč
Při platbě předem pouze 5 992 Kč
Mohlo by Vás zajímat
9 320 Kč
Při platbě předem pouze 8 738 Kč
LARGO umyvadlová skříňka 89x50x45cm, bílá LA901
na objednávku13 720 Kč
Při platbě předem pouze 12 863 Kč
11 773 Kč
Při platbě předem pouze 10 952 Kč
13 813 Kč
Při platbě předem pouze 12 950 Kč

