PREMIO deska kompozit 110,7x1,2x48,8cm, černá mat PRE004-3535 59790
PREMIO deska kompozit 110,7x1,2x48,8cm, černá mat PRE004-3535 59790
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PRE004-3535 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 110,7x1,2x48,8 cm |
| Šířka | 1107 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 488 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Kompozit |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 10.2600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913113413 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | černá |
| Barva | černá |
Mohlo by Vás zajímat
RAV SLEZÁK MORAVA Baterie dřezová nástěnná, s horním ramínkem MK102.5/27
expedice do 7 dnů1 230 Kč
Při platbě předem pouze 1 140 Kč
Dřezová baterie Grohe Essence New s vytahovací sprškou Brushed Warm Sunset 30270DL0
expedice do 4 dnů12 006 Kč
1 614 Kč
Při platbě předem pouze 1 519 Kč

