WAVE umyvadlová skříňka 79,7x45x47,8cm, bílá/dub collingwood WA080-3019
WAVE umyvadlová skříňka 79,7x45x47,8cm, bílá/dub collingwood WA080-3019
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | WAVE |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x45x48 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 450 mm |
| Hloubka | 480 mm |
| Barva | Bílá, Hnědá |
| Dekor | Dub Collingwood |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 15.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913113147 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 792 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
WAVE skříňka spodní dvířková 30x45x47,8, pravá/levá, bílá/dub collingwood WA030-3019 59776
expedice do 7 dnů4 635 Kč
Při platbě předem pouze 4 312 Kč
5 753 Kč
Při platbě předem pouze 5 352 Kč
5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 792 Kč
Mohlo by Vás zajímat
MEDIENA umyvadlová skříňka 77x50,5x49cm, bílá mat/bílá mat MD080
expedice do 7 dnů12 375 Kč
Při platbě předem pouze 11 512 Kč
9 623 Kč
Při platbě předem pouze 8 952 Kč
11 029 Kč
Při platbě předem pouze 10 356 Kč
9 391 Kč
Při platbě předem pouze 8 736 Kč


