Deska Rockstone 100,7x1,2x48,8cm, bílá mat WR003-0101 59780
Deska Rockstone 100,7x1,2x48,8cm, bílá mat WR003-0101 59780
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WR003-0101 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100,7x1,2x48,8 cm |
| Šířka | 1007 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 488 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 12.7942 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913113321 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Barva | bílá |
Mohlo by Vás zajímat
39 044 Kč
Při platbě předem pouze 37 682 Kč
76 196 Kč
Při platbě předem pouze 73 538 Kč
75 095 Kč
Při platbě předem pouze 72 476 Kč
53 518 Kč
Při platbě předem pouze 51 651 Kč

