EZARA umyvadlová skříňka 79,8x52x46cm, dub alabama EZ801-2222
EZARA umyvadlová skříňka 79,8x52x46cm, dub alabama EZ801-2222
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EZ801-2222 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EZARA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 79,8x52x46 cm |
| Šířka | 798 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 24.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114151 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
593 Kč
Při platbě předem pouze 552 Kč
SIDRA umyvadlo, litý mramor, 81x46cm, bílá
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
3 345 Kč
Při platbě předem pouze 3 112 Kč
CIRASA deska DTDL 81x1,8x46,5cm, dub Alabama CR081-2222
expedice do 7 dnů1 514 Kč
Při platbě předem pouze 1 408 Kč
Mohlo by Vás zajímat
11 029 Kč
Při platbě předem pouze 10 356 Kč
22 653 Kč
Při platbě předem pouze 21 238 Kč
SKARA umyvadlová skříňka 80x50x45cm, černá mat/dub alabama CG008-2222
expedice do 7 dnů13 407 Kč
Při platbě předem pouze 12 472 Kč


