CROSS umyvadlová skříňka 70x81x47cm, starobílá CR275
CROSS umyvadlová skříňka 70x81x47cm, starobílá CR275
- Dvoukřídlá prosklená dvířka, matné sklo
- Standardně dodáváno s úchytkou 12937
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CROSS |
| Rozměr | 70x81x47 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 810 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Dekor | Starobílá |
| Materiál | Masiv dřevo/dýha |
| Instalace | K postavení |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 18.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913855771 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | dvířka |
| Typ montáže | stojící |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
7 473 Kč
Při platbě předem pouze 6 952 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
CLASSIC keramické umyvadlo 75x50cm, bílá ExtraGlaze 8787111
expedice do 7 dnů7 473 Kč
Při platbě předem pouze 6 952 Kč
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KALI umyvadlová skříňka 74x50x46cm, ořech bruno 56077
na objednávku12 653 Kč
Při platbě předem pouze 11 863 Kč
MELODY umyvadlová skříňka 80x38x34cm, bílá 56052
na objednávku11 053 Kč
Při platbě předem pouze 10 363 Kč
CIMBURA umyvadlový stolek 80x50x75cm, mořený smrk CIM851
expedice do 7 dnů11 515 Kč
Při platbě předem pouze 10 712 Kč
17 320 Kč
Při platbě předem pouze 16 238 Kč


