VIOLETA umyvadlová skříňka 83x52x46cm, bílá pololesk VI090-3131
VIOLETA umyvadlová skříňka 83x52x46cm, bílá pololesk VI090-3131
- Standardně dodáváno s úchytkami VI001
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | VIOLETA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 83x52x46 cm |
| Šířka | 830 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 23.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913850387 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 792 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
CLASSIC keramické umyvadlo 90x50cm, bílá ExtraGlaze 8788111
expedice do 7 dnů9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 792 Kč
9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 792 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
LUCIE umyvadlová skříňka 89,5x45x44,5cm, bílá LU090-3030
na objednávku10 311 Kč
Při platbě předem pouze 9 592 Kč
LARGO umyvadlová skříňka 89x50x45cm, bílá LA901
na objednávku13 720 Kč
Při platbě předem pouze 12 863 Kč
11 267 Kč
Při platbě předem pouze 10 580 Kč
10 397 Kč
Při platbě předem pouze 9 672 Kč


