LOREA umyvadlová skříňka 80x44x51,2cm, 1x zásuvka, dub alabama/bílá mat LE080-2231 53695
LOREA umyvadlová skříňka 80x44x51,2cm, 1x zásuvka, dub alabama/bílá mat LE080-2231 53695
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x44x51,2 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 440 mm |
| Hloubka | 512 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 28.8741 kg |
| EAN | 8590913965838 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
11 546 Kč
Při platbě předem pouze 10 842 Kč
27 199 Kč
Při platbě předem pouze 25 541 Kč
ARECA dvojumyvadlo, litý mramor, 161x51,5cm, bílá AC161
expedice do 7 dnů9 658 Kč
Při platbě předem pouze 8 984 Kč
Mohlo by Vás zajímat
SALMA umyvadlová skříňka 89,5x85x45cm, bílá 18125
na objednávku32 253 Kč
Při platbě předem pouze 30 238 Kč
RETRO umyvadlová skříňka 83,5x80x43cm, starobílá 1631
na objednávku27 726 Kč
Při platbě předem pouze 25 792 Kč
13 053 Kč
Při platbě předem pouze 12 238 Kč
22 609 Kč
Při platbě předem pouze 21 032 Kč

