VERSI podomítková sprchová baterie, 1 výstup, černá mat RV041/15
VERSI podomítková sprchová baterie, 1 výstup, černá mat RV041/15
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | VERSI |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 116 mm |
| Výška | 116 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 1 výstup |
| Hmotnost / ks | 1.2960 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913987755 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Doporučujeme přikoupit
SLIM hlavová sprcha, průměr 300mm, černá mat MS573B
expedice do 7 dnů1 883 Kč
Při platbě předem pouze 1 752 Kč
SOFTFLEX plastová sprchová hadice, 150cm, černá mat 1208-17
expedice do 7 dnů292 Kč
Při platbě předem pouze 272 Kč
Sprchové ramínko kulaté, 400mm, černá mat SL103
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Sprchová souprava, posuvný držák 708mm, černá mat SC715B
na objednávku1 600 Kč
Při platbě předem pouze 1 488 Kč
Mohlo by Vás zajímat

