CUBEMIX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá mat UBC-CM042B
CUBEMIX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá mat UBC-CM042B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CUBEMIX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 150 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 2.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913961014 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Hlavová sprcha, 205x305mm, ABS/černá mat SK152B
expedice do 7 dnů1 419 Kč
Při platbě předem pouze 1 320 Kč
1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
Držák sprchy hranatý, pevný, černá mat 1205-14B
expedice do 7 dnů335 Kč
Při platbě předem pouze 312 Kč
SOFTFLEX plastová sprchová hadice, 150cm, černá mat 1208-17
expedice do 7 dnů292 Kč
Při platbě předem pouze 272 Kč
Podobné zboží
4 205 Kč
Při platbě předem pouze 3 912 Kč
Mohlo by Vás zajímat
DREAMART podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom DA042
expedice do 7 dnů3 947 Kč
Při platbě předem pouze 3 672 Kč
10 389 Kč
Při platbě předem pouze 9 756 Kč
3 551 Kč
Při platbě předem pouze 3 334 Kč
KIRKÉ podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, bronz KI42B
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč

