ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá mat/chrom UT042BC
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá mat/chrom UT042BC
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 180 mm |
| Výška | 180 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 2.8820 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913988820 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Držák sprchy kulatý, pevný, s vyústěním, černá mat SG203NE
expedice do 7 dnů1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Sprchové ramínko kulaté, 400mm, černá mat SL103
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Sprchová souprava, posuvný držák 700mm, hadice 1500mm, černá mat SC515
expedice do 7 dnů2 399 Kč
Při platbě předem pouze 2 232 Kč
Ruční sprcha, průměr 102mm, ABS/černá mat SK736
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
Mohlo by Vás zajímat

