CUBEMIX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom UBC-CM042
CUBEMIX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom UBC-CM042
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CUBEMIX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 150 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 2.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913960970 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Vývod sprchy, hranatý, tenká krytka, chrom SG302
expedice do 7 dnů568 Kč
Při platbě předem pouze 528 Kč
Držák sprchy hranatý, pevný, s vyústěním, chrom SG303
expedice do 7 dnů851 Kč
Při platbě předem pouze 792 Kč
Sprchová souprava hranatá, posuvný držák 680mm, chrom SC815
expedice do 7 dnů1 514 Kč
Při platbě předem pouze 1 408 Kč
Podobné zboží
MIXONA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom MG042
expedice do 7 dnů3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč
3 689 Kč
Při platbě předem pouze 3 432 Kč
Mohlo by Vás zajímat
12 521 Kč
Při platbě předem pouze 11 758 Kč
5 237 Kč
Při platbě předem pouze 4 872 Kč
4 635 Kč
Při platbě předem pouze 4 312 Kč
PAX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom XA42
expedice do 7 dnů3 775 Kč
Při platbě předem pouze 3 512 Kč

