ULTRATAP podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá mat UT042TB
ULTRATAP podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá mat UT042TB
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| Záruka | 6 let |
| Šířka | 180 mm |
| Výška | 180 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 2 výstupy |
| EAN | 8590913989537 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 2.9170 kg |
| Balení | 2 ks |
| Barva baterie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Sprchová souprava, posuvný držák 700mm, hadice 1500mm, černá mat SC515
expedice do 7 dnů2 399 Kč
Při platbě předem pouze 2 232 Kč
Držák sprchy kulatý, pevný, s vyústěním, černá mat SG203NE
expedice do 7 dnů1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Vývod sprchy, kulatý, tenká krytka, černá mat SG202NE
expedice do 7 dnů740 Kč
Při platbě předem pouze 688 Kč
Ruční sprcha, průměr 102mm, ABS/černá mat SK736
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 1 výstup, zlato mat UT041VG
expedice do 7 dnů3 723 Kč
Při platbě předem pouze 3 496 Kč
10 020 Kč
Při platbě předem pouze 9 409 Kč
9 733 Kč
Při platbě předem pouze 9 140 Kč
SPY podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, zlato PY42/17
expedice do 7 dnů6 871 Kč
Při platbě předem pouze 6 392 Kč

