ULTRATAP podomítková sprchová baterie, 3 výstupy , černá mat/zlato mat UT044TBG
ULTRATAP podomítková sprchová baterie, 3 výstupy , černá mat/zlato mat UT044TBG
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT044TBG |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 190 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | 3 výstupy |
| Hmotnost / ks | 3.1770 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913990373 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Nástěnná výtoková hubice, kulatá, 174mm, černá mat BO512 56093
expedice do 7 dnů507 Kč
Při platbě předem pouze 472 Kč
Vývod sprchy, kulatý, tenká krytka, černá mat SG202NE
expedice do 7 dnů740 Kč
Při platbě předem pouze 688 Kč
Sprchová souprava, posuvný držák 700mm, hadice 1500mm, černá mat SC515
expedice do 7 dnů2 399 Kč
Při platbě předem pouze 2 232 Kč
SLIM hlavová sprcha, průměr 300mm, černá mat MS573B
expedice do 7 dnů1 883 Kč
Při platbě předem pouze 1 752 Kč
Mohlo by Vás zajímat
VERSI podomítková sprchová baterie, 1 výstup, bronz RV041/18
expedice do 7 dnů5 925 Kč
Při platbě předem pouze 5 512 Kč
5 237 Kč
Při platbě předem pouze 4 872 Kč
12 579 Kč
Při platbě předem pouze 11 812 Kč
MINIMAL podomítková sprchová baterie, 1 výstup, nerez mat MI041
expedice do 7 dnů4 033 Kč
Při platbě předem pouze 3 752 Kč

