ULTRATAP podomítková sprchová baterie, 1 výstup, černá mat/zlato mat UT041TBG
ULTRATAP podomítková sprchová baterie, 1 výstup, černá mat/zlato mat UT041TBG
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 70 mm |
| Výška | 70 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Ostatní | 1 výstup |
| Hmotnost / ks | 0.9520 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913990342 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Držák sprchy kulatý, pevný, s vyústěním, černá mat SG203NE
expedice do 7 dnů1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Vývod sprchy, kulatý, tenká krytka, černá mat SG202NE
expedice do 7 dnů740 Kč
Při platbě předem pouze 688 Kč
SLIM hlavová sprcha, průměr 300mm, černá mat MS573B
expedice do 7 dnů1 883 Kč
Při platbě předem pouze 1 752 Kč
Sprchové ramínko kulaté, 400mm, černá mat SL103
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
4 559 Kč
Při platbě předem pouze 4 281 Kč
3 149 Kč
Při platbě předem pouze 2 957 Kč
GINKO podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom 1101-41
expedice do 7 dnů2 571 Kč
Při platbě předem pouze 2 392 Kč
3 173 Kč
Při platbě předem pouze 2 952 Kč

