KIRKÉ CRYSTAL podomítková sprchová baterie, 1 výstup, páčka krystal, chrom KI41KC
KIRKÉ CRYSTAL podomítková sprchová baterie, 1 výstup, páčka krystal, chrom KI41KC
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI41KC |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ CRYSTAL |
| Šířka | 117 mm |
| Výška | 117 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Ostatní | 1 výstup |
| Hmotnost / ks | 0.9200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913864513 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Bidetová sprška retro s hadicí a držákem spršky s vyústěním, chrom 9101
expedice do 7 dnů2 571 Kč
Při platbě předem pouze 2 392 Kč
Nástěnná výtoková hubice, 210mm, chrom CR210CRO
expedice do 7 dnů2 141 Kč
Při platbě předem pouze 1 992 Kč
Mohlo by Vás zajímat
10 020 Kč
Při platbě předem pouze 9 409 Kč
10 775 Kč
Při platbě předem pouze 10 118 Kč
3 337 Kč
Při platbě předem pouze 3 134 Kč
KAI podomítková sprchová baterie, 1 výstup, černá mat KA41/15
expedice do 7 dnů2 829 Kč
Při platbě předem pouze 2 632 Kč

