ULTRASAN tříprvková stojánková umyvadlová baterie , černá mat/zlato mat UT017VBG
ULTRASAN tříprvková stojánková umyvadlová baterie , černá mat/zlato mat UT017VBG
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Výška | 235 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Výška výtoku | 119 mm |
| Ostatní | Tříprvková baterie |
| Hmotnost / ks | 2.0650 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913993619 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Příslušenství
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil kulatý, 1/2"x3/8", černá mat SL015
expedice do 7 dnů611 Kč
Při platbě předem pouze 568 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
10 324 Kč
Při platbě předem pouze 9 694 Kč
ANTEA stojánková umyvadlová baterie vysoká s výpustí, chrom/zlato 3272
expedice do 7 dnů4 807 Kč
Při platbě předem pouze 4 472 Kč
INDUSTRY stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, výška 162 mm, nikl/černá 5102TT8
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
3 698 Kč
Při platbě předem pouze 3 473 Kč

