VIENNA stojánková umyvadlová baterie s výpustí, bronz VO002BR
VIENNA stojánková umyvadlová baterie s výpustí, bronz VO002BR
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | VIENNA |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 55 mm |
| Výška | 218 mm |
| Hloubka | 165 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 81 mm |
| Ostatní | S výpustí |
| Hmotnost / ks | 2.4010 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913866531 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 let |
| Barva baterie | bronz |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s matkou, 1/2"x 3/8", bronz 2020BRO
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ANTEA tříprvková umyvadlová baterie s výpustí, bronz 3026
expedice do 7 dnů6 441 Kč
Při platbě předem pouze 5 992 Kč
4 699 Kč
Při platbě předem pouze 4 412 Kč
SPY stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat PY02/15
expedice do 7 dnů4 635 Kč
Při platbě předem pouze 4 312 Kč
GINKO 25 stojánková umyvadlová baterie se žlábkem, bez výpusti, v. 155mm, chrom 1101-05
expedice do 7 dnů3 603 Kč
Při platbě předem pouze 3 352 Kč


