ULTRASAN stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat UT002VB
ULTRASAN stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat UT002VB
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Výška | 166 mm |
| Hloubka | 160 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 80 mm |
| Hmotnost / ks | 2.0140 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913990823 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Příslušenství
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil kulatý, 1/2"x3/8", černá mat SL015
expedice do 7 dnů611 Kč
Při platbě předem pouze 568 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ULTRAMIX stojánková umyvadlová baterie střední bez výpusti, černá mat/zlato mat UT004BG
expedice do 7 dnů6 995 Kč
Při platbě předem pouze 6 568 Kč
GINKO 35 stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, ECO kartuše, černá mat 1101-02B-01
expedice do 7 dnů4 449 Kč
Při platbě předem pouze 4 177 Kč
10 143 Kč
Při platbě předem pouze 9 525 Kč
KAJA stojánková umyvadlová baterie, chrom HJ002
expedice do 7 dnů1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč

