KIRKÉ CRYSTAL stojánková umyvadlová baterie s výpustí, páčka krystal, chrom KI02KC
KIRKÉ CRYSTAL stojánková umyvadlová baterie s výpustí, páčka krystal, chrom KI02KC
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ CRYSTAL |
| Šířka | 65 mm |
| Výška | 182 mm |
| Hloubka | 115 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Výška výtoku | 83 mm |
| Ostatní | S výpustí |
| Hmotnost / ks | 2.2600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913864391 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
547 Kč
Při platbě předem pouze 518 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
ANTEA stojánková umyvadlová baterie s výpustí, nikl 3178
na objednávku5 753 Kč
Při platbě předem pouze 5 352 Kč
4 033 Kč
Při platbě předem pouze 3 752 Kč
CUBEMIX stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom UBC-CM002
expedice do 7 dnů2 571 Kč
Při platbě předem pouze 2 392 Kč
PAX stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom XA02
expedice do 7 dnů2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč


