ULTRAMIX tříprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat UT017B
ULTRAMIX tříprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat UT017B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Výška | 235 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Výška výtoku | 119 mm |
| Ostatní | Tříprvková baterie |
| Hmotnost / ks | 2.0650 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913988059 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Příslušenství
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil kulatý, 1/2"x3/8", černá mat SL015
expedice do 7 dnů611 Kč
Při platbě předem pouze 568 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Lunar L půlkruhový sprchový kout, pravý, výklopný, 100 x 90 cm, průhledný, růžové zlato - 833L-100P-090L-60-00
expedice do 10 dnů13 585 Kč
5 391 Kč
Při platbě předem pouze 4 912 Kč
Půlkruhový sprchový kout Mexen Lunar, pravý, výklopný, 100 x 80 cm, průhledný, kartáčovaná měď - 833-100P-080L-65-00
expedice do 10 dnů14 443 Kč

