ULTRATAP stojánková umyvadlová baterie střední bez výpusti, zlato mat UT004TG
ULTRATAP stojánková umyvadlová baterie střední bez výpusti, zlato mat UT004TG
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Výška | 231 mm |
| Hloubka | 180 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 132 mm |
| Hmotnost / ks | 2.2490 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913989599 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil kulatý, 1/2"x3/8", zlato mat SL019
expedice do 7 dnů1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ANTEA stojánková umyvadlová baterie s výpustí, nikl 3178
na objednávku5 753 Kč
Při platbě předem pouze 5 352 Kč
ULTRAMIX tělo stojánkové umyvadlové baterie vysoké bez výpusti, zlato mat UT007G-1
expedice do 7 dnů7 998 Kč
Při platbě předem pouze 7 440 Kč
4 830 Kč
Při platbě předem pouze 4 535 Kč
BEBÉ stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, prodloužená hubice, bronz BB007/18
expedice do 7 dnů12 031 Kč
Při platbě předem pouze 11 192 Kč

