ANTEA stojánková umyvadlová baterie s výpustí, zlato 3175
ANTEA stojánková umyvadlová baterie s výpustí, zlato 3175
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-3175 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Šířka | 172 mm |
| Výška | 105 mm |
| Hloubka | 125 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Výška výtoku | 65 mm |
| Ostatní | S výpustí |
| Hmotnost / ks | 2.1900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913859205 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
RETRO umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, zlato 9595
na objednávku1 703 Kč
Při platbě předem pouze 1 584 Kč
Rohový ventil s matkou, 1/2"x 3/8", zlato 2020ZL
expedice do 7 dnů1 505 Kč
Při platbě předem pouze 1 400 Kč
Mohlo by Vás zajímat
BEBÉ stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, prodloužená hubice, zlato BB007/17
expedice do 7 dnů15 471 Kč
Při platbě předem pouze 14 392 Kč
ULTRAMIX stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat UT002B
expedice do 7 dnů4 010 Kč
Při platbě předem pouze 3 765 Kč
SOLARIS stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá/měď mat WD002PG
expedice do 7 dnů3 173 Kč
Při platbě předem pouze 2 980 Kč
4 033 Kč
Při platbě předem pouze 3 752 Kč

